Kapcsolódás...

Kereskedelmi Asszisztens - Budaörs

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-12-37408

Francia tulajdonú, hűtőközegek nagykereskedelmével és gyártásával foglalkozó Partnerünk budaörsi irodájába

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

kollégát keresünk, a fő feladatok a következők lesznek:

  • Az ügyvezető és a kereskedők, a logisztika munkájának adminisztrációs támogatása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, valamint együttműködés a vállalaton belül az anyavállalattal, illetve a pénzügyi és a logisztikai asszisztensekkel
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, dokumentációk fordítása és készítése
  • Hírlevelek készítése és küldése, hirdetések megszervezése
  • Új és már meglévő termékek bevezetése, promocionálásának megtervezése
  • Kiállítások szervezése és azokon való részvétel

Követelmények

Az ideális pályázó az alábbiakkal jellemezhető:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat kereskedemi asszisztenciához köthető feladatkörben
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (Francia nyelvtudás előny)
  • MS Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, feladatorientált munkavégzésre való képesség
  • Precizitás, monotónia tűrés, kitartás

Előnyök

A vállalat az alábbiakat kínálja a kiválasztott pályázónak:
  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó csapat
  • Komplex munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
  • Hosszú távú lehetőség

A munkavégzés helye: Budaörs

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Marketing | Asszisztens | Marketing | Kereskedelmi marketing | Telemarketing | Shop assistant