Kapcsolódás...

Kereskedelmi elemző (rész/teljes munkaidő)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 35161

Nemzetközi, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk új kollégát KERESKEDELMI ELEMZŐ pozícióba. A vállalat magyarországi székhelye Budapest központjától kb. 30 km-re, Újhartyánban található.

Az új munkatárs főbb feladatai az alábbiak lesznek:

  • Heti és havi riportok készítése
  • Komplex Excel táblázatok kezelése, átstrukturálása
  • Ajánlatok, projektek, számlák megrendelések elemzése
  • Adatgyűjtés nyilvános és belső adatbázisokból
  • Telefonos kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal
  • Havonta beszámoló és prezentáció készítése a felsővezetés számára (magyar és angol nyelven)
  • Kapcsolattartás a középvezetőkkel, döntéseik támogatása (ad hoc)

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági/matematikai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!) VAGY legalább 2 év szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
  • Kiváló Excel ismeret: függvények, pivot tábla (tesztelésre kerül)
  • Jó elemező és analitikus készség, logikus gondolkodásmód
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gyors tanulási készség (CRM rendszer működésének elsajátítása)

Előnyök:
  • SQL, Power Point ismeret
  • Német nyelvtudás

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Biztos hátterű, nemzetközi cég
  • Hosszútávú, stabil pozíció
  • Sokrétű feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Pénzügy and Számvitel and Bank | Irodai adminisztráció | Kontrolling | Asszisztens | Pénzügy | Kontrolling | Junior | Financial analyst