Kapcsolódás...

Kereskedelmi asszisztens (építőipar)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34931

Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján. Kereskedelmi csapatuk támogatására keresünk

KERESKEDELMI ASSZISZTENS pozícióba új munkatársat.

Az új kolléga főbb feladatai lesznek:

  • Kereskedelmi csapat támogatása, ügyféladatbázis fejlesztése és karbantartása (CRM)
  • Értékesítő kollégák adatokkal és információkkal való támogatása
  • Értékesítés tervezésének segítése, nyomon követése
  • Értékesítési kampányok támogatása
  • Vevők részére információszolgáltatás
  • Havi, negyedéves és éves kereskedelmi jelentések előkészítése, kimutatások előkészítése
  • Cégen belüli kapcsolat tartása a szükséges szakmai területetekkel
  • Értékesítési vezető támogatása

Követelmények

Ismeretek/tapasztalatok:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki)
  • Folyékony angol-nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete (Word és Excel)
  • Ideálisan 1-3 év szakmai tapasztalat értékesítés támogatásban vagy projekt menedzsmentben
Személyiség:
  • határozottság, kezdeményezőkészség
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség, pontosság
  • kiváló koordinációs és szervező készség
  • csapatmunkára való alkalmasság

Előny:
  • FMCG vagy építőipari területen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Kellemes munkahelyi környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Asszisztens | Junior | Shop assistant