Kapcsolódás...

Kereskedelmi asszisztens (építőipar)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Referencia szám 34931

Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján. Kereskedelmi csapatuk támogatására keresünk

KERESKEDELMI ASSZISZTENS pozícióba új munkatársat.

Az új kolléga főbb feladatai lesznek:

  • Kereskedelmi csapat támogatása, ügyféladatbázis fejlesztése és karbantartása (CRM)
  • Értékesítő kollégák adatokkal és információkkal való támogatása
  • Értékesítés tervezésének segítése, nyomon követése
  • Értékesítési kampányok támogatása
  • Vevők részére információszolgáltatás
  • Havi, negyedéves és éves kereskedelmi jelentések előkészítése, kimutatások előkészítése
  • Cégen belüli kapcsolat tartása a szükséges szakmai területetekkel
  • Értékesítési vezető támogatása

Követelmények

Ismeretek/tapasztalatok:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki)
  • Folyékony angol-nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete (Word és Excel)
  • Ideálisan 1-3 év szakmai tapasztalat értékesítés támogatásban vagy projekt menedzsmentben
Személyiség:
  • határozottság, kezdeményezőkészség
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség, pontosság
  • kiváló koordinációs és szervező készség
  • csapatmunkára való alkalmasság

Előny:
  • FMCG vagy építőipari területen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Kellemes munkahelyi környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Asszisztens | Junior | Shop assistant