Kapcsolódás...

Karbantartó mérnök

Lokáció Csongrád
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-30-35202

FMCG területen tevékenykedő, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok:

  • A saját felügyelet alá tartozó berendezések megelőző és eseti hibaelhárító karbantartási tevékenységének megszervezése
  • Megelőző karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata
  • Adott költségkeret folyamatos monitorozása
  • Kijelölt auditokon való részvétel
  • A saját felügyelet alá tartozó berendezések hatékonyságának folyamatos nyomonkövetése és a társosztályokkal való kapcsolattartás a megbízhatóság érdekében

Követelmények

  • Befejezett mérnöki egyetemi tanulmányok
  • Preferáltan 1-2 éves szakmai tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • alapfokú angol nyelvtudás (tanulási és fejlődési szándék fontos!)

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • támogató csapat, tudatos karriertervezés, családbarát környezet
  • költözési/letelepedési támogatás
  • kiemelkedő juttatási csomag

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Maintenance worker