Kapcsolódás...

Karbantartó mérnök

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 33870

Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripar szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL munkatársat az alábbi munkakörre:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

  • Mérnöki oldalról támogatja a napi karbantartási folyamatokat
  • Együttműködik a karbantartó csapattal és az üzem többi egységével
  • Gép hatékonyságra, állásidőre vonatkozó elemezéseket készít
  • Részt vesz a TPM rendszer tovább fejlesztésben
  • Kezeli a karbantartási rendszert és tervet
  • Oktatásokat tart a karbantartó és egyéb termelés támogató csapatok számára

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye

Követelmények

A megfelelő jelölt rendelkezik:
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel (előny gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség)
  • Dolgozók oktatásában szerzett tapasztalat
  • Karbantartásban és folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalattal (TPM, Lean, Six Sigma, 5S, KanBan alapos ismeret)
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt)
  • Talpra esett, önálló személyiség

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló juttatási csomag
  • Munkábajárási támogatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelés a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Karbantartás | Mechanical engineer