Kapcsolódás...

Karbantartás tervező

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Kapcsolat Kulcsár Viktória
Referencia szám 34818

High-tech gyártási és munkakörnyezet. Ultramodern géppark. Nemzetközi csapat.
Ide keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Megelőző karbantartási munkák előkészítése, megszervezése és a szükséges erőforrások biztosítása
  • A munkák ütemezése szorosan együttműködve a termeléssel, társosztályokkal; velük történő egyeztetések, tárgyalások
  • Állásidő minimális szinten tartása
  • Folyamatok, tevékenységes SAP-ban dokumentálása

Követelmények

A pozíció betöltéséhez ideálisan szükséges
  • Műszaki végzettség
  • Szakirányú tapasztalat különösen prediktív karbantartási módszerek területén
  • SAP ismerete
  • Megelőző karbantartási rendszerek ismerete
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

Munkavégzés helye: Heves megye

Megbízónk átlagon felüli bérezést, külföldi betanulási lehetőséget, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál munkavállalóinak.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Termelés | Pályakezdő | Karbantartás | Lean | Mechanical engineer