Kapcsolódás...

Karbantartás menedzser

Lokáció Komárom-esztergom
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 35102

Multinacionális hátterű megbízónk nagymértékben modernizált és automatizált, komárom-esztergom megyei feldolgozó üzemébe keresünk

Karbantartási menedzsert

Feladatok:

  • Karbantartási csapat (elektromos+lakatosok) koordinálása
  • Megelőző karbantartási rendszer kidolgozása
  • Éves karbantartási büdzsé és tervek kidolgozása a KPI mutatók elérése érdekében
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, szerződéskötés
  • Riportok készítése az európai központ felé

Követelmények

  • Szakterületen szerzett végzettség és tapasztalat (vezérlés/PLC ismeretek, nagyfeszültség előny)
  • People management tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Menedzser készségek, szemlélet

Megbízónk versenyképes bérezést, komplex béren kívüli juttatásokat (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.) és további, akár nemzetközi fejlődési és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának a színvonalas szakmai munkáért cserébe.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | Karbantartás | Gépész | Maintenance worker