Kapcsolódás...

Junior vevői minőségbiztosítási mérnök

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34529

A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:

  • Autóipari vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • vevői reklamációk fogadása, kivizsgálása,
  • felmerülő problémákra akciótervek kidolgozása, azok megvalósulásának felügyelete,
  • rendszeres látogatás a vásárlók telephelyeire,
  • beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki, műszaki menedzseri végzettség előny)
  • belső auditori végzettség, ISO/TS 16949 ismerete,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • pályakezdők, vagy 1-2 év szakmai gyakorlattal rendelkező mérnökök jelentkezését várjuk,
  • utazási hajlandóság,
  • kiváló kommunikációs képesség, határozottság.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Minőségügy |