Kapcsolódás...

Junior Termékértékesítő (Dél-Alföld)

Lokáció Hungary
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 35003

Partnerünk az érzékelési technológia területén vezető pozíciót betöltő nemzetközi vállalat, bővülő csapatukba keresünk Junior Termékértékesítő kollégát.

Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör látogatása, ügyfélkapcsolatok fejlesztése és ápolása dél-alföldi területen
  • Heti 2 nap irodai munka a budapesti irodában (szállást igény esetén a Vállalat biztosít)
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, potenciális vevők keresése
  • Ügyféligények és panaszok kezelése, termékinformációk továbbítása
  • Komplex árajánlatok kidolgozása
  • Értékesítési terv megvalósítása
  • Szoros együttműködés társosztályokkal
  • Piac és konkurencia figyelése, elemzés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (ideális esetben műszaki területen, de nem kizárólag)
  • Műszaki affinitás, műszaki ismeretek
  • Erős értékesítési attitűd, min. 1 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Versenyképesi juttatási csomag és céges autó
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Magas minőségű és elismert termékek
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, külföldi tréningek
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát a sales@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Értékesítés and Marketing | Mérnöki | Értékesítés | Pályakezdő | Hunter | Értékesítési képviselő | Mérnök | Műszaki | B2B | Elektronika | Sales representative