Kapcsolódás...

Junior projektmenedzser (Telco/SmartCard)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34776

Digitális biztonságtechnikában piacvezető nemzetközi partnerünk számára keresünk

JUNIOR PROJEKTMENEDZSERT
a telekommunikáció területéről

A munkatárs fő feladatai lesznek:

  • Napi kommunikáció a cég és a projekt külföldi kapcsolattartóival
  • A Technikai Tanácsadóval együttműködve az ügyfélprofilok definiálása
  • SIM kártya előírások begyűjtése, dokumentálása
  • SIM kártya bevezetési és tesztelési projekt teljeskörű technikai támogatása
  • SIM kártyák és egyéb termékek leszállítása a határidőkön belül
  • Riportálás a régiós vezető felé

Követelmények

  • Felsőfokú MŰSZAKI végzettség (pl. informatikai/ villamosmérnöki)
  • Folyékony, tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • Előnyt jelent jártasság a SmartCard technológia, beágyazott szoftverek, telekomminukáció, bankbiztonság területén
  • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban
  • Jó stressztűrő képesség, igényesség a határidőkre, pontosságra
  • Csapatszellem, könnyű kapcsolatteremtés

  • Multinacionális, modern technológiával dolgozó munkakörnyezet
  • Lehetőség egy szakmai karrier megkezdésére
  • Versenyképes fizetési csomag

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Távközlés | Mérnök | PMP | Junior |