Kapcsolódás...

Junior munkavédelmi mérnök

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 33684

Autóipari gyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei székhelyű megbízónk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése,
  • munkavédelmi tréning anyagok összeállítása,
  • emelőgépek vizsgálatainak megszervezése,
  • az üzemben használt gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése,
  • időszakos zaj- és fénymérés,
  • folyamatos ellenőrzés a vállalat összes üzemében.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség + középfokú munkavédelmi képesítés vagy Felsőfokú munkavédelmi végzettség,
  • 2-3 éves munkavédelmi területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • legalább középfokú AKTÍV angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • határozottság, önállóság.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű EUROPASS önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Termelés | Mérnök | Pályakezdő |