Kapcsolódás...

Junior munkavédelmi mérnök

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 33684

Autóipari gyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei székhelyű megbízónk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése,
  • munkavédelmi tréning anyagok összeállítása,
  • emelőgépek vizsgálatainak megszervezése,
  • az üzemben használt gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése,
  • időszakos zaj- és fénymérés,
  • folyamatos ellenőrzés a vállalat összes üzemében.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség + középfokú munkavédelmi képesítés vagy Felsőfokú munkavédelmi végzettség,
  • 2-3 éves munkavédelmi területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • legalább középfokú AKTÍV angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • határozottság, önállóság.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű EUROPASS önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Termelés | Mérnök | Pályakezdő |