Kapcsolódás...

Junior munka-és környezetvédelmi / EHS mérnök

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 4-30-37382

Piacvezető építőipari szektorban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi munkakörbe új kollégát:

JUNIOR MUNKA- ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI / EHS MÉRNÖK

Feladatok:

  • munka- és környezetvédelemi feladatok ellátása,
  • munka- és környezetvédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése,
  • munkaegészségügyi oktatások szervezése és megtartása,
  • ISO auditra való felkészítés, belső auditok szervezése, külső auditok lebonyolításában aktív közreműködés,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás.

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye

Követelmények

  • releváns felsőfokú végzettség ( pl.: munkavédelem, környezetvédelem)
  • munka- és/vagy környezetvédelemben szerzett tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • angol vagy német középszintű nyelvismeret.

  • felelősségteljes pozíciót tölthetsz be egy nemzetközi vállalatnál,
  • versenyképes bérezés mellett kiemelkedő juttatási csomagban részesülhetsz,
  • kihívást jelentő projektekben vehetsz részt,
  • stabil multinacionális háttérben kezdheted meg karriered!

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Környezet | HSE | ISO | Junior | OHSAS | Munkavédelmi | Safetyatwork and technical equipment technician