Kapcsolódás...

Junior könyvelő - 11. kerület

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 35022

SAP, Oracle, SOX, US GAAP, HAS, bérszámfejtés, könyvelés, mind-mind kulcsszavak ehhez a lehetőséghez!

Kereskedelmi szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk junior könyvelőt aki a főkönyvelő munkáját támogatva az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • főkönyvi könyvelés, egyeztetések
  • adózási feladatok
  • bérszámfejtés előkészítése
  • részvétel az Oracle bevezetésében
  • főkönyvelő munkájának segítése

Követelmények

  • mérlegképes könyvelői vagy gazdasági diploma pénzügy/számvitel szakirányon
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 1-2 év könyvelői tapasztalat nagy előnyt jelent
  • középszintű angol nyelvtudás, lesz lehetőség fejleszteni
  • Oracle ismeret előny!

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior | Bookkeeper, accountant