Kapcsolódás...

Junior Java fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 napja
Referencia szám 34780

Budapesti székhelyű, szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető partnerünk számárakeresünk munkatársat SeniorJava Fejlesztő pozícióba.

Feladatok: Nagy felhasználószámú J2EE alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása, továbbá új igények megvalósításában aktív közreműködés.

Követelmények

  • Szakirányú informatikai végzettség
  • Legalább 1 év Java fejlesztői tapasztalat (SE vagy EE)
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • A feladatok határidőben történő megvalósítása
  • Jó kommunikációs készség
  • Eclipse és/vagy Netbeans ismerete

Előnyt jelent:
  • Java Swing fejlesztési tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Tesztelési (JUnit-, funkcionális- ,performancia tesztelési) tapasztalatok
  • Oracle, PL/SQL programozási tapasztalat

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Képzési lehetőség
  • Egymást segítő, összetartó közösség
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | Java | Junior | Developer