Kapcsolódás...

HR generalista

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34800

Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Toborzás-kiválasztási feladatok szellemi és fizikai pozíciók esetén egyaránt
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Munkaerő ki és belépetés
  • Havi bérszámfejtés előkészítése
  • Adminisztratív változások kezelése ( munkaszerződés módosítások stb.)
  • Oktatások, képzések megszervezése, nyomon követése
  • Teljesítmény értékelési rendszer támogatása

Követelmények

  • Felfőfokú végzettség (preferáltan gazdasági, HR specializáció vagy személyügyi szak)
  • 2-3 év releváns tapasztalat gyártó környezetben (HR, munkaügy, bérszámfejtés)
  • Naprakész munkaügyi ismeretek
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Magabiztos MS Office ismeret, erős MS Excel használat elengedhetetlen
  • Jó problémamegoldó és analitikus készség
  • Határozott és talpraesett fellépés

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási hozzájárulás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/human-eroforras/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Generalista | HR | Munkaügy | Bérszámfejtés | Junior | Vállalati | HR Generalist