Kapcsolódás...

Junior Gépészmérnök

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 33685

A gumigyártás területen kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű ügyfelünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörre:

JUNIOR GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladatok:

  • Gyártás folytonosságának a fenntartása,
  • hatékonyságnövelő projektekben, selejtcsökkentésben aktív közreműködés,
  • termékbevezetési projektek támogatása,
  • kapcsolattartás a minőségüggyel,
  • beszámoló a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • Gépészmérnöki, műszaki menedzseri vagy közlekedésmérnöki végzettség,
  • minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás,
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • kiváló szervezőkészség,
  • lelkesedés, rugalmasság és kreativitás,
  • csapatmunkára való készség és együttműködő magatartás.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyök

  • Fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • utazási támogatás,
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Termelési | K+F | Teszt | Új termék bevezetés | Lean | Mechanical engineer