Kapcsolódás...

Junior bérszámfejtő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 35058

Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő bérszámfejtési csapatába keresünk kollégákat payroll administrator/junior bérszámfejtő pozícióba a következő feladatkörre:

  • multinacionális ügyfelek részére bérszámfejtési szolgáltatás nyújtása
  • napi bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Követelmények

  • Bér - Tb ügyintézői végzettség
  • bérszámfejtői tapasztalat előny
  • felsőfokú gazdasági végzettség előny
  • társalgási angol nyelvtudás
  • Word- és Excel-ismeret
  • érdeklődés a bérszámfejtési terület iránt
  • nagy munkabírás
  • NexonBér vagy SAP ismerete előny

Előnyök

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • kiváló fejlődési lehetőség
  • biztos karrierút
  • rendszeres teljesítményértékelés
  • színvonalas munkakörnyezet
  • fiatal csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | HR and Irodai Adminisztráció | Bérszámfejtés | HR | Irodai adminisztráció | Ügyintéző | Adminisztrátor | Bérszámfejtés | Társadalombiztosítás | Junior | Payroll clerk