Kapcsolódás...

Java developer

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 4-10-36333

Parnercégünk 2001 óta van jelen Magyarországon és a Java fejlesztői csapatukat szeretnék bővíteni egy új munkatárssal. Több EU-s pályázat elnyerésének eredményeképp különböző izgalmas projektekben lehetne részt venni a már meglévő fejlesztési tevékenységek mellett.
Fő feladatok:

  • J2EE alkalmazások fejlesztése
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Minőségi, kommentelt fejlesztői forráskód szállítása

Követelmények

Amire szükséged lesz:
  • JSE/J2EE, Servlets, JSP
  • Struts2
  • JPA, JDBC
  • Tomcat
  • Oracle SQL fejlesztői ismeretek

És előny, ha van:
  • BPEL, ESB
  • Glassfish
  • Web Services
  • Javascript, JSF2
  • Scrum
  • JBoss Seam
  • Richfaces
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

Cserébe ezt kínáljuk Neked:
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem

Informatika and Távközlés | Vállalatirányítási rendszer | Vezető | Tanácsadó | J2EE | Java | JSF | JSP | Oracle | Developer