Kapcsolódás...

Linux üzemeltetési szakértő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-10-35188

Pozícióleírás megtekintése

Feladatok:

  • alkalmazás-üzemeltetési feladatok ellátása
  • verzióváltások előkészítése, végrehajtása és dokumentálása
  • kapcsolattartás az IT fejlesztési területtel
  • kapcsolattartás az üzleti területekkel
  • tesztelésekben való részvétel

Követelmények

Elvárások:
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • kommunikáció képes szakmai angol nyelvtudás
  • min. 3+ éves releváns Linux üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • Linux RedHat ismeretek és üzemeltetési tapasztalat (tűzfal, Routing, DMZ, Proxy, RedHat HA Cluster)
  • JBoss ismeretek és üzemeltetési tapasztalat
  • PostgreSQL ismeretek
  • SQL, PHP,HTML, VBScript, PowerShell ismeretek
  • tanúsítványok, crypto kulcsok magas ismerete
  • szerver virtualizációs környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat (VMWare, Hyper-V)
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • precíz dokumentációs képesség
  • megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

Amit kínálunk:
  • Izgalmas, Magyarországon egyedülálló mobil fizetési megoldás fejlesztésében való részvétel
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Fejlődési lehetőség akár több platformon is

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Adminisztrátor | Mérnök | Specialista | Adatbázis | Infrastruktúra | Szenior | Szerver / kiszolgáló | System Engineer