Kapcsolódás...

IT Support Specialist

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34459

Folyamatosan növekvő, az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk IT Specialist munkakörbe új kollégát.
Feladatok:

  • inhouse support 2nd level szinten
  • aktív részvétel a mindenkori projektekben (szoftverkörnyezet kialakítása)
  • informatikai rendszerek üzemeltetése
  • analitikák és lekérdezések készítése
  • dokumentációk előkészítése
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos németnyelv - vagy angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • mélyebb szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office alkalmazások)

Előnyök

  • kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
  • training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási program
  • érdekes, változatos feladatkör
  • kellemes munkakörnyezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/it-telecommunications/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Helpdesk | IT támogatás | 3. szintű támogatási | Help Desk Technician