Kapcsolódás...

IT helpdesk 2nd level agent

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 33855

Az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk munkatársat második szintű IT support támogató pozícióba.

Feladatok:

  • Informatikai támogatás nyújtása, felmerülő hardware és software problémák megoldása, rendszerüzemeltetési feladatok ellátása
  • Saját fejlesztésű programok (pl. logisztika programok) adatainak lekérdezése, analitikák és lekérdezések készítése
  • IT Analyst kollégák munkájának szakmai támogatása
  • Programok, és Stores hardverek tesztelése
  • Üzletek zökkenőmentes hardware ellátásának biztosítása, karbantartási folyamatok menedzselése
  • Beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a felelős IT-Analyst részére

Requirements

Elvárások:
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de akár pályakezdő is lehet, megfelelő hardware/software ismeretekkel, iskolákkal
  • Kiváló IT ismeret hardware, software és hálózati területen, logisztika rendszerek, bolti kassza rendszerek, ismerete előnyt jelent
  • Erős hardware affinitás
  • Erős MS Excel tudás
  • Aktív, folyékony német és angol nyelvtudás,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés.
  • Csapatszellem
Előnyt jelent:
  • Programozói (programnyelvek) ismeretek, szkriptek írása
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
  • SQL adatbázis kezelésében való jártasság,
  • Középfokú angol nyelvtudás

Benefits

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus környezet
  • Megbízható, stabil hátterű munkáltató

Other notes

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen

Business Support Center | Customer service | Graduate | Help desk | IT support |