Kapcsolódás...

IT helpdesk 2nd level agent

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 33855

Az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk munkatársat második szintű IT support támogató pozícióba.

Feladatok:

  • Informatikai támogatás nyújtása, felmerülő hardware és software problémák megoldása, rendszerüzemeltetési feladatok ellátása
  • Saját fejlesztésű programok (pl. logisztika programok) adatainak lekérdezése, analitikák és lekérdezések készítése
  • IT Analyst kollégák munkájának szakmai támogatása
  • Programok, és Stores hardverek tesztelése
  • Üzletek zökkenőmentes hardware ellátásának biztosítása, karbantartási folyamatok menedzselése
  • Beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a felelős IT-Analyst részére

Requirements

Elvárások:
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de akár pályakezdő is lehet, megfelelő hardware/software ismeretekkel, iskolákkal
  • Kiváló IT ismeret hardware, software és hálózati területen, logisztika rendszerek, bolti kassza rendszerek, ismerete előnyt jelent
  • Erős hardware affinitás
  • Erős MS Excel tudás
  • Aktív, folyékony német és angol nyelvtudás,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés.
  • Csapatszellem
Előnyt jelent:
  • Programozói (programnyelvek) ismeretek, szkriptek írása
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
  • SQL adatbázis kezelésében való jártasság,
  • Középfokú angol nyelvtudás

Benefits

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus környezet
  • Megbízható, stabil hátterű munkáltató

Other notes

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen

Business Support Center | Customer service | Graduate | Help desk | IT support |