Kapcsolódás...

Senior IT Support Specialist

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 35011

Folyamatosan növekvő, az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk a csapat bővítése céljából IT Enigneer munkakörbe kollégát, aki rendelkezik projekt menedzseri ambíciókkal.
A munkavégzés során az alábbi feladatokra kell számítani:

  • Komplex és kritikus incidensek elemzése és 3rd level support ellátása.
  • probléma menedzsment, és a hosszú távú megoldások megtalálása
  • az IT központ szoftver és hardver környezetének folyamatos fejlesztése
  • részvétel a különböző projektekben mint például a monitoring rendszer kialakítása vagy a távoli elérés felgyorsítása és fejlesztése.
  • projektek vezetése
  • kapcsolattartás a nemzetközi és országos központok informatikai osztályával

Követelmények

  • felsőfokú IT végzettség (BSC vagy MSC)
  • magabiztos németnyelv - vagy angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat (IT, vagy IT SSC terület előnyt jelent)
  • Windows Server és/vagy Linux tapasztalat
  • jártasság Microsoft Active Directory és virtualizált rendszerek használatában

Előnyök

  • kezdettől fogva átlagon felüli bérezés
  • training-on-the-job, intenzív és átfogó betanulási program
  • érdekes, változatos feladatkör és fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Elemző | 3. szint | 3. szintű támogatási | Támogatás | Projekt | Vezetői | Help Desk Technician