Kapcsolódás...

Irodavezető (Budaörs)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34789

Megbízó Partnerünk egy nemzetközi, műszaki termékek és megoldások gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat. A közelmúltban nyílt magyarországi irodájuk támogatására keresnek jelenleg

Irodai Asszisztens munkatársat, akinek feladatai a következők lesznek:

  • Az iroda működésének általános koordinációja
  • Kisebb beszerzésekhez a megfelelő cégek felkutatása, árajánlatok bekérése, megrendelés végrehajtása
  • Kimenő számlák rögzítése belső adatbázisba
  • Ki és bejövő szállítmányok nyomkövetése, kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel (magyar és angol nyelven egyaránt)
  • Riportok és egyéb dokumentumok bekérése a mérnököktől
  • Határidők nyomon követése, posta kezelése
  • Raktár és saját eszköz nyilvántartás vezetése

Követelmények

Az új kolléga a következő háttérrel rendelkezik:
  • Legalább 2-3 év tapasztalat komplex irodai támogató munkakörben
  • Pénzügyi affinitás
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Nyitott, önálló, megbízható és precíz

Előnyök

  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Családias, kis létszámú, jó hangulatú csapat
  • Hosszú távú, stabil lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

A munkavégzés helye: BUDAÖRS (BKV és céges busszal Bp-ről is könnyen megközelíthető helyszínen)

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Pénzügy and Számvitel and Bank | Irodai adminisztráció | Számvitel | Adminisztrátor | Koordinátor | Könyvelő | Pénzügy | Irodai | Könyvelési | Office Manager