Kapcsolódás...

Infrastructure Manager

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34848

Nemzetközi partnerünk számára keresünk Infrastructure Manager pozícióba új kollégát.
A kolléga feladatai közé tartozna a

  • A cég hálózati infrastruktúrájának kialakítása,
  • A rendszer menedzselése és támogatása,
  • Meggyőződés arról, hogy a rendszer kifogástalanul működik, és biztosítja a cég számára biztonságos platformot
  • Éves költségvetési terv kialakítása,
  • PCI-DSS implementáció és támogatás
  • Projekt menedzseri feladatok ellátása

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett 7 év tapasztalat
  • Hálózatok, operációs rendszerek, hardverek, webes és felhő alapú technológiák ismerete
  • Audio és video streaming technológiák ismerete
  • Tűzfalak, LAN, WAN, Cisco
  • Cloud és Datacentres
  • Backup technológiák ismerete
  • DDOS
  • SAN
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • Veresenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Laza környezet

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/it-telecommunications/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Vezető | Linux | Hálózat üzemeltetés | Infrastruktúra |