Kapcsolódás...

HR Koordinátor

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34976

Nemzetközi hátterű, építőipari termékeket gyártó Partnerünk megbízásából keresünk lendületes csapatukba új munkatársat HR KOORDINÁTOR pozícióba. Magyarországi központjuk és a munkavégzés helyszíne: Felsőlajos.

Főbb feladatok:

  • A ki- és beléptetéssel kapcsolatos teendők ellátása
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtéssel (kapcsolattartás, adatszolgáltatás)
  • Havi munkaidő-elszámolás irányítása, lebonyolítása, ellenőrzése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • Teljeskörű HR adminisztráció: munkaszerződések, munkaköri leírások készítése, személyügyi anyagok kezelése, szabadságok nyilvántartása
  • Toborzással és kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Tréningek, céges rendezvények szervezése
  • Az ügyvezető napi munkájának támogatása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év releváns tapasztalat
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Határozott, proaktív személyiség

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Asszisztens | Generalista | HR | Vállalati |