Kapcsolódás...

HR Koordinátor

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 22 napja
Referencia szám 1-22-37579

Egyszerre vagy humán és reál beállítottságú- Hatékonyan kommunikálsz és a számok világában is otthon vagy- Ha magadra ismertél, akkor olvass tovább!

Építőiparban tevékenykedő, nemzetközi Partnerünk budapesti csapatába keresünk új kollégát, aki felelős lesz:

  • A bérszámfejtési feladatok koordinálásáért
  • Társosztályokkal és külső partnerekkel való kapcsolattartásért
  • Heti, havi, éves riportok és kimutatások készítéséért
  • A HR stratégiai tervek (budget, létszám, stb) előkészítéséért és monitorozásáért

Követelmények

Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • 3-5 év szakmai tapasztalatot szerzett már hasonló területen
  • Angol nyelvtudása folyékony
  • "EXCEL- guru": hatékonyan és magabiztosan kezeli a programot

A leendő kollégát kiemelkedő juttatási csomaggal várja egy családias hangulatú, támogató és profi csapat!

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search-disciplines=human-eroforras weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Elemző | Kontrolling | HR | Vállalati | HR Specialist