Kapcsolódás...

HR gyakornok / Researcher

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 6-22-35195

Egyetemre/ főiskolára jársz, és szeretnéd az elméleti tudásodat átültetni a gyakorlatba?
Érdekel a HR és azon belül a toborzás és kiválasztás?
Szeretnéd gyakorlati idődet valódi munkával tölteni egy jónevű és nagy múltú személyzeti tanácsadó cégnél?
Akkor ne várj tovább! Jelentkezz a GRAFTON csapatába!
Budapesti irodánkba keresünk aktív hallgatói jogviszonyú gyakornokot az alábbi lehetőségre:

Feladatok:

  • A tanácsadói csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Potenciális jelöltek felkutatása kreatív módszerekkel
  • Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
  • Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Követelmények

  • Folyamatban lévő vagy épp befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Toborzás kiválasztás / HR szakma iránti érdeklődés
  • Finance/Sales/HR terület iránti érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
  • Pozitív, nyitott proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
  • Angol nyelvtudás

  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség a kiválasztási folyamatokban
  • Cégünknél eltöltött gyakorlati idő igazolása, igény esetén konzultáció, szakmai támogatás a szakdolgozat írásában
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén csatlakozás a cég utánpótlás programjába

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Pénzügy and Számvitel and Bank | HR | Munkatárs | Asszisztens | Adminisztrátor | Gyakornoki program | HR Consultant