Kapcsolódás...

Helpdesk munkatárs NÉMET nyelvtudással

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 napja
Referencia szám 35035

El tudod képzelni magad az IT világában? Szívesen megismerkednél ezzel a dinamikusan fejlődő üzletággal? Nemzetközi csapatban képzeled el magad?

Jelentkezz most Helpdesk munkatársnak nagy múltú, multinacionális partnerünkhöz!

Feladatok:

  • Nemzetközi partnerek informatikai támogatása
  • Telefonon, e-mailen és faxon történő kapcsolattartás német nyelven
  • Felhasználói szintű IT problémák megoldása

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú, aktív német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Monotóniatűrés
  • Ügyfélközpontúság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Előnyök

  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Kiváló juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai tréningek és nyelvtanfolyamok
  • Sportkártya
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Ügyfélszolgálat | Pályakezdő | Ügyfélszolgálat | Helpdesk | IT támogatás | Junior | 1. szintű támogatási | Customer support