Kapcsolódás...

Hardverfejlesztő mérnök

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 4-10-37491

A kormányrendszerek területén technológiavezető nemzetközi megbízónk az autóipar meghatározó innovatív partnere. Jelenleg hardverfejlesztő mérnök szakembert várnak csapatukba.

Feladatok:

  • Vezérlőelektronika- és szenzorkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • Vezérlőelektronika és szenzortesztek tervezése, végrehajtása
  • Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis)

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • Tapasztalat áramkörtervezésben és -szimulációban
  • Mérésekben való jártasság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=informatika-tavkozles weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | Junior | Szenior | Autóipar | Developer