Kapcsolódás...

Hardverfejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 35036

Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk számára elektromos kormányberendezésekhez tartozó beágyazott hardver komponensek fejlesztésére keresünk új munkatársat.

Hardverfejlesztőként ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • OEM menedzselés
  • Felelősségvállalás a tervezési, tesztelési és hardver változtatások kivitelezéséért
  • Hő és elektromos labor tesztek végrehajtása
  • Alkatrész, EMC és kerék tesztek támogatása
  • Együttműködés a különböző fejlesztési csapatokkal

Követelmények

  • Bsc/Msc diploma (villamosmérnök/ mechatronika/egyéb mérnöki)
  • Analóg és digitális tervezéshez szükséges ismeretek
  • EMC követelmények
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
  • Tapasztalat autóipar/erősáramú elektronika/ elektromos szenzorok/kefe nélküli egyenáramú motor területén
  • Utazási hajlandóság németországi képzésre
  • Német nyelvtudás

Előnyök

  • Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
  • Folyamatos szakmai kihívást nyújtó feladatok általi fejlődés
  • Nemzetközi csapatba tartozás
  • Modern és motiváló munkakörnyezet

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Rendszerüzemeltetés és tervezés | Mérnök | Fejlesztés | Programmer