Kapcsolódás...

Göngyölegkezelési csoportvezető

Lokáció Győr-moson-sopron
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34974

Megbízó cégünk egy német tulajdonban lévő nagyvállalat, akik itt Magyarországon több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkeznek az üzemagyag rendszerek, olaj és levegővezetékek gyártásában. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 2 fős göngyölegmenedzsment csoport munkájának támogatása,
  • göngyölegmenedzsment munkafolyamatok szabályozása, munkautasítások készítése,
  • csomagolási előírások beszerzése a vevőktől és annak biztosítása, hogy ennek megfelelően történjenek a szállítások,
  • göngyölegmenedzsmentet érintő fejlesztési projektek koordinálása,
  • reklamációk feldolgozása és kezelése,
  • a területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Soprpn megye

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség,
  • logisztkai, csomagolási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • önállóság, magabiztos fellépés, proaktivitás.

Előnyök

  • Munltinacionális környezet,
  • versenyképes fizetés.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/logisztika-beszerzes/ weboldalra.

Logisztika | Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Gyártás | Product Manager