Kapcsolódás...

Folyamatmérnök (szennyvíztisztítás)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 hónapja
Referencia szám 34937

Legmodernebb szennyvíztisztítási technológiák tervezésével és üzembehelyezésével foglalkozó nemzetközi vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szennyvíztisztítási folyamatok tervezése, modellezése
  • Technológiai dokumentációk elkészítése az ügyféligények alapján
  • A tervezői és kivitelezői csapat támogatása a folyamatokhoz kapcsolódóan a projektek különböző fázisaiban
  • Folyamattervezéshez kapcsolódó fejlesztési javaslatok kidolgozásában és megvalósításában történő részvétel
  • A beüzemelés támogatása a helyszínen, ami külföldi utazással járhat

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (vegyész-/környezet-/biomérnök vagy műszaki menedzser szakon)
  • Ideálisan 2-3 éves tapasztalat szennyvíztisztítási területen lehetőleg folyamattervezésben
  • Különböző szennyvíztisztítási technológiák ismerete: aktív iszap, IFAS, bioreaktorok stb.
  • Nemzetközi projektek koordinálásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen!

Megbízónk nemzetközi munkakörnyezetet és nemzetközi projektekben történő részvétel lehetőségét biztosítja egy elhivatott csapatban. Ezen kívül jelentős kompenzációs csomag és rugalmas munkarend teszik vonzóvá az álláslehetőséget.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Bio | Vegyipar | Környezet |