Kapcsolódás...

Folyamatmérnök/Folyamatfejlesztő mérnök

Lokáció Komárom-esztergom
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 8 órája
Referencia szám 4-30-35231

Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok és felelősségek:

  • a felügyeletére bízott gyártósor gyártási lépéseinek folyamatos fejlesztése,
  • selejtcsökkentés és hatékonyságnövelés,
  • Lean technikák és eszközök implementálása a gyártási folyamatba,
  • termelési és karbantartásvezető munkájának támogatása,
  • műveleti utasítások elkészítése,
  • javaslattétel a gyártósorok optimális elhelyezésére.

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség (gépész, mechatronika, villamosmérnök),
  • legalább 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • folyamatos fejlődés iránti igény.

Előnyök

  • versenyképes bérezés,
  • komplex béren kívüli juttatások (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.),
  • nemzetközi fejlődési és karrierlehetőség.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Lean | Kaizen | Gépész | Mechatronikai | Villamos | Elektronika | Folyamat | Six Sigma | Process engineer