Kapcsolódás...

NPI folyamatmérnök (gépész)

Lokáció Jász-nagykun-szolnok
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 35093

Folyamatosan bővülő, mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk Kisújszállásra az alábbi pozícióba jelöltet:

Gépészmérnök

Feladatok:

  • Új és meglévő termékek, termékcsoportok, fejlesztések gyártásba helyezésének előkészítése: részvétel a layout kialakításában, a folyamat és technológia kidolgozásában, dokumentációk elkészítésében
  • Gyártási folyamatok javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása. A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata.
  • Új projektek bevezetésében, gyártásáthelyezésben való aktív részvétel
  • Megfelelő szerszámok specifikálása a gyártósorhoz
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása a gyártásban
  • Vevői vagy egyéb igényeknek megfelelő intézkedések bevezetése és nyomon követés

Munkavégzés helyszíne: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (mezőgazdasági gépészmérnök, gépészmérnök),
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • német vagy angol középfokú nyelvtudás,
  • valamely tervező program felhasználói szintű ismerete,
  • gépipari tapasztalat

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Vonzó bérezés és juttatási csomag
  • Emberléptékű, családias légkör
  • Igény szerint lakhatási támogatás

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Pályakezdő | Mérnök | Mezőgazdasági | Dizájn | Lean | Junior | Process engineer