Folyamatmérnök

Referencia
101-10-42270

Elektromos autóipari partnerünkhöz keresünk FOLYAMATMÉRNÖK kollégát.

Ha vonz Téged az ipar 4.0 és a legfejlettebb autóipari technológiák, akkor ez is fog! :)

Milyen feladataid lesznek Folyamatmérnökként ?:

  • Új termékek gyártási koncepciójának kialakításában való részvétel;
  • Folyamatok szabványosítása és fejlesztése;
  • Műszaki megoldások folyamatos fejlesztése;
  • Műszaki projektekben való aktív részvétel és kapcsolattartás hazai, valamint külföldi kollégákkal.
Követelmények

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel műszaki felsőfokú végzettséggel (gépészmérnök, gyártómérnök);
  • Szereztél már legalább 3 éves szakmai tapasztalatot hasonló területen;
  • Az angol nyelv aktív használata szóban és írásban nem okoz problémát.
Előnyök

Amit partnercégünk kínál:

  • Alapbéren felüli színes juttatási csomag;
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetőséggel;
  • Innovatív és stabil vállalati háttér;
  • Feladatokhoz kapcsolódó utazási lehetőség világszerte.