Folyamatmérnök

Referencia
4-10-41546

FMCG területen tevékenykedő, olasz gyökerekkel rendelkező partnerünk szeretné megtalálni talpraesett új kollégáját az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladataid lesznek:

  • Gyártás folyamatos fejlesztése, hatékonyság növelése
  • Gyártási utasítások, munkautasítások, dokumentációk elkészítése
  • Termelési kollégák szakmai támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • A gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása - mindegyik gyártósorra lesz rálátásod
  • Kapcsolattartás nemzetközi fejlesztési és gyártási csapattal
  • A gyártóberendezések minőségügyi és gyártási dokumentumainak elkészítése, aktualizálása;
  • Szükséges adminisztratív feladatok ellátása és auditokra való felkészülés
Követelmények
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Legalább már szereztél 1 év szakmai tapasztalatot hasonló munkakörben
  • Kihívásként élnéd meg, hogy részben egy új feladatkörről van szó a gyárban és lesz lehetőséged az ötleteid megvalósítására
  • Az alapbéren felül átlagon felüli cafeteria csomag, bejárás támogatás is van
  • Ha szeretnéd az angol nyelvtudásodat szinten tartani és használni, itt lesz rá lehetőséged
  • A cég méretéből adódóan egy összetartó közösséghez tartozhatsz, ahol a nemzetköziség mellett a magyarországi jelenlét lehetővé teszi az átláthatóságot és közeli munkakapcsolatokat