Kapcsolódás...

Főkönyvelő/ Kontroller - angol nyelvtudással

Lokáció Borsod-abaúj-zemplén
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 20 napja
Referencia szám 1-11-37594

Kirobbanóan jó könyvelő vagy és szeretnél controlling területén is szakmai sikereket elérni? Ha igen, miskolci nemzetközi partnerünknél megtanulhatod, mi fán terem a controlling és az üzleti tervezés - csak jelentkezned kell a Főkönyvelő/ Kontroller(angol nyelvtudással) pozícióra!

Amiben várják a segítségedet:

  • napi könyvelési feladatok
  • hó - és évzárás
  • üzleti tervezés és riporting
  • auditok levezénylése
  • tanulni akarás
  • forecasting, üzleti elemzés

Követelmények

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • erős kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • tanulni vágyás és dinamizmus
  • erős excel tudás
  • előny: ha ismered a US GAAP szabályait

Előnyök

  • izgalmas, érdekes cégprofil
  • tréningek, versenyképes jövedelem
  • nagyszerű juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi környezet
  • stabil munkahely egy jól prosperáló családias vállalatnál

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Kontrolling | Könyvelő | Főkönyvelő | Teljes körű | US GAAP | Szenior | Mérlegképes | Bookkeeper, accountant