Kapcsolódás...

Főkönyvelő helyettes - 1.kerület

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 1-11-37614

Ingatlanszektorban és kereskedelemben működő cég könyvelési csapata keres szenior könyvelő munkatársat, hogy segítsen a következő feladatok elvégzésében:

  • a cég könyvelési feladatainak elvégzése
  • pénzügyi beszámolók előkészítése
  • adóbevallások elkészítése
  • közreműködés a budget és forecast elkészítésében
  • kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
  • könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás
  • havi és negyedéves riportok készítése
  • éves beszámolók elkészítése a főkönyvelő irányításával
  • házipénztárak kezelésének felügyelete
  • banki átutalások előkészítése

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • angol nyelvtudás megbízható kommunikációs szintű ismerete
  • 4-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • precíz és pontos munkavégzés, csapatmunka

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Pénzügy | Könyvelő | Asszisztens | Junior | Bookkeeper, accountant