Kapcsolódás...

Főkönyvelő - angol nyelvtudással

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 21 napja
Referencia szám 1-11-37592

Valószínűleg nem sokan vannak akik ezt a céget nem ismerik. Terméküket nyaraláskor, de akár munkában is használjuk, vannak akik profin vannak akik amatőr módon.
Ennek a cégnek a megbízásából keresünk Főkönyvelőt aki az alábbi feladatokat fogja elvégezni:

  • a főkönyvi könyvelés Romániában zajlik, ezt kellene ellenőrizni
  • a számlákat alakilag, tartalmilag átnézni
  • az adóbevallásokat elkészíteni, a magyar hatóságokkal kapcsolatot tartani
  • beszámolót készíteni, auditot támogatni
  • hóvégi, negyedéves és éves zárásokat levezényelni
  • az anyavállalatnak riportokat készíteni (kintlévőség, készpénz, hitelállomány stb)

Ezt a pozíciót annak ajánlom, aki nem akar már napi szinten számlákat könyvelni de nem akar elszakadni az operatív dolgoktól. Nem lesz csapat, azonban lehet riportokat készíteni ami színesebbé teheti a munkát.

Követelmények

  • diploma pénzügy vagy számvitel szakon/ mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5+ év könyvelési tapasztalat
  • MÉRLEGKÉPES REGISZTRÁCIÓ
  • magabiztos angol nyelvismeret
  • Excel tudás, SAP nagy előny

Előnyök

  • dolgozóbarát, rugalmas munkahely
  • jó csapat
  • piacképes fizetés

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Bookkeeper, accountant