Kapcsolódás...

Field Manager/Szántóföld vezető

Lokáció Komárom-esztergom
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 35130

Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatai:

  • Szántóföldi termelési tervek elkészítése és középtávú stratégia kidolgozása,
  • 7 fős szakmai csapat vezetése
  • Főbb beszállítókkal, érdekképviseletekkel történő kapcsolattartás továbbá a termelőkkel történő tárgyalások vezetése
  • Alapanyagok export-importjának és a kiszállításoknak a koordinálása,
  • A növekedési, betakarítási, szárítási folyamatok ellenőrzése a hozzárendelt területeken.

Munkavégzés helye: országosan

Követelmények

  • Ideálisan agrármérnöki (vagy azzal rokon) végzettség
  • Hasonló területen szerzett 5+ éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Vetőmag ismeretek

Megbízónk versenyképes bérezést, komplex béren kívüli juttatásokat (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.), céges autót és további, akár nemzetközi fejlődési és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának a színvonalas szakmai munkáért cserébe.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | Mezőgazdasági | Agronomist