Kapcsolódás...

Fejlesztőmérnök

Lokáció Heves
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34695

Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari és normál gépipari termékek tervezése,
  • termékfejlesztéssel és szériagyártással összefüggő tervezési feladatok ellátása,
  • 3D modellek készítése ProE WF5 segítségével,
  • gyártási dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása,
  • szoros együttműködés az anyavállalattal és más testvérvállalatokkal.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • ProE WF5 program felhasználói szintű ismerete,
  • autóiparban szerzett fejlesztői tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • innovatív, gyakorlatias személyiség.

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
  • multinacionális környzetet,
  • fiatalos csapat.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Gépész | Dizájn | Development engineer