Kapcsolódás...

Estis Jogi Asszisztens (kiváló angol nyelvtudással)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 napja
Referencia szám 1-12-37700

Nagy presztízsű, igényes nemzetközi hátterű ügyvédi iroda keres lelkes Jogi Asszisztens pozícióba hosszú távra új munkatársat.

A munkaidő: 12:00 - 21:00

A feladataid lesznek:

  • A partnerek támogatása közvetlen asszisztenseként
  • Naptárak kezelése, vendégek fogadása
  • Utazásaik, találkozóik szervezése
  • Konferenciahívások előkészítése
  • A teljes csapat segítése jogi és általános asszisztensként

Követelmények

  • Hibátlan angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma preferáltan)
  • 2-3 év tapasztalat hasonló területen
  • Vakon gépírástudás elengedhetetlen

Személyiségjegyek:
  • Kiváló kommunikációs, szervezési képesség
  • Őszinte, megbízható, nyitott, barátságos személyiség
  • Dinamikus munkavégzés

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Exkluzív, belvárosi munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatal szakértői csapat
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendkívül kiemelkedő kompenzáció

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod az admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésed küldd közvetlenül e-mailen tanácsadódnak!
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Munkatárs | Csapat | Assistant