Kapcsolódás...

Értékesítési Menedzser (GettyImages)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-13-37478

Értékesítési Menedzsert keresünk partnerünk most alakuló magyarországi csapatába, a GettyImageshez.

A cégről:

  • 250 000 fotós változatos témakörű képeit és mozgóképeit képviseli
  • 2000 munkavállalót foglalkoztat
  • a világ 20 városában van irodája

A magyarországi csapatról:
  • most alakul Budapesten, hogy képviselje hazánkban is a céget
  • veled együtt összesen 3 főből áll majd, ahol Te leszel a legtapasztaltabb
  • élvezi az anyacég támogatását pénzügyi és általános adminisztrációs feladatok terén

A feladatokról:
  • a kapcsolatépítésen, partnerszerzésen van a hangsúly
  • felelősséged lesz a két juniorabb kolléga felkarolása, munkájuk menedzselése
  • munkád 90%-ban sales, 10%-ban marketinges feladatokból áll

Követelmények

Jelentkezz, ha:
  • képben vagy a hazai médiával, kiadókkak, kreatív ügynökségekkel
  • van hasonló munkakörben, iparági tapasztalatod
  • gond nélkül beszélsz angolul

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod a sales@grafton.hu e-mail címre.
Ha már jártál interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezésed küldd nyugodtan közvetlenül e-mailen tanácsadódnak.
További lehetőségekért látogass el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Marketing | Értékesítés | Márkamenedzser | Vezető | Ügyfélkapcsolattartó | Területi vezető | Értékesítési vezető | B2B | Sales manager