Kapcsolódás...

Erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési területre)

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 33682

Dunaújvárosi székhelyű és a gumigyártás területen tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK pozícióba

A leendő kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

  • a gyár villamosenergiaellátásának biztosítása,
  • ellátási szerződések előkészítése és nyomonkövetése,
  • az épületben lévő villamos berendezések üzemeltetése, esetenkénti javítása, karbantartása,
  • az új villamos berendezések üzembe helyezése,
  • meglévő rendszer fejlesztése,
  • elektromos dokumentációk naprakészen tartása,
  • fogyasztási adatok elemzése, számlák ellenőrzése
  • a részlegen dolgozó kollégák munkájának koordinálása, felügyelete

Követelmények

  • egyetemi végzettség (erősáramú villamosmérnök)
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban) elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • vezetői attitűd
  • kiváló szervező készség
  • jó kommunikációs képesség
  • határozott fellépés
  • kitűnő problémamegoldó készség
  • csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • fiatalos csapat
  • multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • utazási támogatás
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű EUROPASS önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre. Kérjük a tárgyba feltöntetni a megpályázni kívánt pozíciót.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | Üzemeltetés | Electrical engineer