Építőipari Területi Képviselő (Észak-Dunántúl) - szlovák nyelvtudással

Lokáció Hungary
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34966

Nyugat-európai befektetői háttérrel rendelkező partnerünk tíz éve van jelen a magyar piacon, folyamatosan bővülő forgalommal és vevőkörrel, stabil pozíciót vívott ki az acél, burkolás és tetőfedés iparágban. Részükre keresünk TERÜLETI KÉPVISELŐT észak-dunántúli munkavégzési területre, mely átnyúlhat Szlovákiába is.

Feladatok:

  • Kis és középvállalatok, építőipari kivitelező cégek, Tüzép telepek látogatása
  • Új ügyfélszerzés
  • Rendelések felvétele
  • Tájékoztatás a termékekről, újdonságokról
  • Ügyfélkapcsolat tartás
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • 2-3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Folyékony szlovák nyelvtudás
  • Kereskedelmi affinitás, értékesítői véna
  • Teljesítményorientált attitűd
  • Meggyőző tárgyalási és kommunikációs képesség
  • Önállóság, jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint)

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Teljesítmény arányos bérezés (alapbér+ bónusz+gépkocsi)
  • Rugalmas időbeosztás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a sales@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Farmer | Hunter | Értékesítési képviselő | B2B | Építőipar | Ipari | Sales representative