Kapcsolódás...

Engineering Manager

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34253

Gyártás területén tevékenykedő multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozíció betöltésére akár azonnali munkakezdéssel:

Egnineering Manager

Feladatok:

  • üzemeltetés, a minőségbiztosítás vagy karbantartási területek tevékenységének irányítása
  • gyáron belüli mérnök csapat operatív irányítása
  • a vállalatot érintő beruházások koordinációja
  • csapatába tartozó középvezető kollégák fejlesztése, támogatása
  • célok és prioritások meghatározása
  • gyártási folyamatok optimalizálása
  • munkafolyamat kontrolling
  • költség és veszteség csökkentés
  • teljesítmény értékelések

Követelmények

Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (gépészmérnöki diploma)
  • aktív középfokú angol nyelvismeret
  • 7 év tapasztalat (autóipar vagy fémipar előny)
  • 3-4 éves vezetői tapasztalat
  • erős folyamat fejlesztő gondolkodásmód
  • jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • ambíciózus
  • agilis

Előnyök

Amit kínál partnerünk:
  • versenyképes juttatás csomag
  • állandó fejlődési lehetőség
  • multinacionális környezet és folyamatosan fejlődő iparág

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | Gyártás |