Kapcsolódás...

Elektromos/mechanikus karbantartási csoportvezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 napja
Referencia szám 4-30-36380

Piacvezető építőipari szektorban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi munkakörökbe új kollégákat:

ELEKTROMOS VAGY MECHANIKUS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Gyártósorok telepítésében való részvétel
  • A gyártósorok megfelelő elindításában való koordináció és szakmai támogatás
  • A karbanartó/gépkezelő kollégák irányítása, menedzselése, tanítása (7-12 fős csapatok)

(Elektromos és mechanikus csapat élére is keressük a vezető, így tapasztalattól függően várjuk a jelentkezőket)

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye

Követelmények

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Karbantartási területen szerzett legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Emberek irányításában való jártasság
  • Angol vagy német középszintű nyelvismeret

A kezdeti időszakban és a betanulási folyamat során túlórázásra lehet számítani, melyet nagylelkűen honorál a cég.

Előnyök

  • Átlagon felüli bérezés és juttatási csomag
  • Magasan automatizált gyártási folyamat, és emellett kihívást jelentő projektek, stabil multinacionális háttér

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok weboldalra.

| Mechanical engineer