Kapcsolódás...

EHS Manager

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 éve
Referencia szám 34909

Stabil háttérrel rendelkező, az élelmiszeripari szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

EHS Manager

Feladatok:

  • A cég négy hazai telephelyének EHS koordinációja, ezen telephelyek rendszeres látogatása,
  • stratégiai és operatív feladatokban is aktív közreműködés,
  • részvétel tréningek szervezésében és megtartásában,
  • létesítményi tűzoltóság munkájának koordinálása,
  • kapcsolattartás a vállalat külföldi telephelyeiért felelős EHS szakemberekkel,
  • pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség, munkavédelmi szakirányú előnyt jelent,
  • legalább 3 év EHS területen, olyan termelő cégnél szerzett tapasztalat, ahol működik létesítményi tűzoltóság,
  • rendszeres utazások vállalása,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • önállóság, határozottság, kommunikatív személyiség.

Előnyök

  • Stabil, nemzetközi cégháttér,
  • céges autó használata,
  • változatos, kihívást jelentő feladatok.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | HSE | Safetyatwork and technical equipment technician