Kapcsolódás...

.net fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34810

Gyógyszeripari szektorban tevékenykedő partnerünk, szoftver fejlesztési csapatába keresünk .NET FEJLESZTŐ kollégát mielőbbi kezdéssel.

Feladatok

  • Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
  • Ügyviteli szoftver fejlesztése, új funkciókkal bővítése
  • Felhasználói interfész, üzleti logika valamint adatelérési réteg fejlesztése
  • Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében)
  • Dokumentációk elkészítése

Követelmények

Elvárások
  • Microsoft Visual Studio és C# alapos ismerete (min. 4 év tapasztalat)
  • WPF, WCF és EF fejlesztési tapasztalat (min. 2 év)
  • MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete, adatbázis tervezési gyakorlat
  • Határidők betartása
  • Teherbírás, önállóság, minőség iránti elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, fejlett rendszerszemlélet
  • Angol közép szintű szövegértés, szakmai anyagok megértése

Előnyt jelent
  • Rx (Reactive Extensions) ismerete
  • Ügyviteli rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Egészségügy vagy gyógyszerészet területén szerzett tapasztalat
  • Többrétegű szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: Scrum)
  • Verziókezelő (pl.: Subversion, GIT) és projekt menedzsment eszközök rutinszerű használata
  • T-SQL fejlesztői gyakorlat
  • Objektum orientált ismeret és UML modellezési képesség
  • Tesztelési módszerek (unit test, automated GUI test) ismerete, használata
  • Cloud technológiák (pl.: Azure) ismerete

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati ügyfelek

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | C# | .NET | WPF | WCF | Developer