Kapcsolódás...

Client Service Support Analyst

Lokáció Budapest XIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 napja
Referencia szám 4-10-37717

Gyógyszeripari információkat elemző és értékesítő cég ügyfeleik támogatásához Client Service Support Analyst pozícióba keres szakembert az alábbi feladatokra:

  • ügyfelek napi támogatása (igények felmérése, implementációja - paraméterezés vagy a nemzetközi csapaton keresztül - hotline támogatás nyújtása)
  • rendszer bevezetésében való aktív részvétel, Sales csapattal és nemzetközi bevezető csapattal való szoros együttműködés
  • presales támogatás, új ügyfél lehetőségek monitorozása és lead generálás
  • kollégák és ügyfelek oktatása
  • prezentáció tartása
  • koordinációs feladatok

Követelmények

  • CRM vagy ERP rendszerrel és bevezetésével való legalább 1,5 éves tapasztalat (key user szinttől)
  • alapszintű SQL és MS SQL ismeretek
  • ügyfélkezelési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • felsőfokú végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Motiváló csapat
  • Multinacionális nemzetközi környezet

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=informatika-tavkozles

Informatika and Távközlés | Vállalatirányítási rendszer | Elemző | SQL | Junior | IT Analyst